Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Браслет великі чорні перли d=10-11 мм
Ексклюзивний браслет з натуральних річкових перлів чорного кольору на резинці. Підійде на руку будь-якої повноти.
Розмір перлин 10-11 мм. Розмір браслета 19-20 см.
До браслету в наявності намисто та сережки (кульчики) з натуральних річкових перлів відмінної якості.
Браслет з чорних перлів - чудовий подарунок до свята.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Камені вставки | Перли |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Браслет |
| Колір | Чорний |
| Форма каменю | Круг |
| Основні | |
| Кількість каменів | 22 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Призначення | на руку |
- Ціна: 1 700 ₴
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 40 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Браслет великі чорні перли d=10-11 мм»




